May 5, 2024

Mahjong Soul Kan!!: Hvězdný ponor do světa animovaného Mahjongu

Lukáš Novák
WriterLukáš NovákWriter

Klíčové poznatky:

Mahjong Soul Kan!!: Hvězdný ponor do světa animovaného Mahjongu
  • Mahjong Soul Kan!!, anime založené na populární videohře Mahjong Soul, odhaluje nový trailer a ústřední melodie.
  • Série bude vysílat epizody ve čtvrtek ve 22:00 JST od 25. dubna 2024 na svém oficiálním kanálu YouTube.
  • Oficiální ústřední melodie „Kankan Hime-hime“ obsahuje výkony hlasových herců postav.

Pohled do Mahjong Soul Kan!!

Mahjong Soul Kan!!, očekávaná webová anime adaptace videohry Mahjong Soul, právě vydala řadu vzrušujících aktualizací pro fanoušky po celém světě. Od čerstvého traileru, který slibuje vysoké sázky a srdceryvné zápasy v mahjongu až po odhalení jeho oficiální ústřední melodie a podrobností o streamování, se tato série připravuje na to, abyste ji museli sledovat.

Premiéra je naplánována na 25. dubna 2024 a epizody budou vycházet každý týden ve čtvrtek ve 22:00 JST. Fanoušci mohou sledovat veškerou akci na oficiálním kanálu anime YouTube, což zajišťuje globální dostupnost.

Hudební beaty, které odpovídají dlaždicím

Oficiální ústřední melodie seriálu s názvem „Kankan Hime-hime“ přivádí postavy k životu prostřednictvím hlasů jejich talentovaných hlasových herců. Ichihime, Miki Nikaido, Kaguyahime a Yui Yagi, vyjádřené Maaya Uchida, Chiwa Saito, Mariya Ise a Ami Koshimizu, propůjčují své hlasy této chytlavé melodii a dodávají anime další vrstvu kouzla a osobnosti.

V zákulisí

Tvůrčí síla Mahjong Soul Kan!! vede Kazuomi Koga, která se ujímá kormidla jako režisérka, s animačním studiem Alke a další produkcí Yostar. Návrhy postav vytvořené Ayumi Kurokawou jsou oživeny hudbou Hinako Tsubakiyama, která udává tón pro napínavé mahjongové bitvy a srdečné okamžiky.

Co čekat

Po úspěchu „Mahjong Soul Pon☆“ z roku 2022, Mahjong Soul Kan!! je připraven pokračovat v odkazu s novým příběhem a poutavou dynamikou postav. Fanoušci hry i nováčci se mohou těšit na to, že se ponoří do světa, kde o vítězích rozhoduje strategie, dovednosti a trocha štěstí.

Zapojte se s námi

Jaký je váš názor na nejnovější aktualizace pro Mahjong Soul Kan?!!? Jste nadšení z nové ústřední melodie? Podělte se o svá očekávání a komu fandíte v nadcházející sérii v komentářích níže. Začněme konverzaci!

(První zpráva: Anime News Network, Datum)

About the author
Lukáš Novák
Lukáš Novák
About

Lukáš Novák je poutavá kombinace české historie a vroucí vášně pro hraní. Jako expert na lokalizaci obsahu online kasin se stará o to, aby každá hra působila jedinečně česky, ale zároveň si zachovala své globální kouzlo.

Send email
More posts by Lukáš Novák
undefined is not available in your country. Please try:
Objevování Mahjongu v Owensboro: Nová vlna spojení a tradice
2024-05-23