mobilní, pohybliví

December 8, 2021

Zde je 6 interaktivních aplikací Mahjong, které můžete vyzkoušet

Lukáš Novák
WriterLukáš NovákWriter

Je to pravděpodobně věky, kdy jste měli to potěšení hrát hru Mahjong. Ve 20. století se tradiční čínská desková hra založená na dlaždicích stala oblíbenou zábavou. Kromě základních herních dílků nyní najdete dlaždice Mahjong v různých barvách a provedeních.

Zde je 6 interaktivních aplikací Mahjong, které můžete vyzkoušet

Nejoblíbenější hry Mahjong jsou k dispozici ke stažení zdarma z App Store nebo Google Play. Pokud se však chystáte na náročnější hru, existuje také spousta placených možností.

Níže uvádíme seznam našich oblíbených aplikací Mahjong:

Mahjong Deluxe 3

Pokud si chcete se svými přáteli zahrát klasický Mahjong, Mahjong Deluxe 3 je jednou z nejlepších možností. Vyznačuje se širokou škálou rozložení, včetně zvláštních pravidel které umožňují hráčům vyhrávat pomocí svých destiček namísto dodržování standardních pravidel.

Budete také moci použít AI soupeře, pokud chcete hrát proti botovi. Mahjong Deluxe 3 navíc podporuje až čtyři hráče najednou, takže si můžete užít multiplayerové zápasy proti ostatním lidem, kteří si hru také stáhli.

Mahjong Solitaire 2

Fanoušci Solitaire si Mahjong Solitaire 2 zamilují, protože nabízí stejnou starou hru, kterou znají a milují, ale přidává nové funkce, jako je časový limit a úspěchy. Na výběr jsou také dvě nastavení obtížnosti, takže se můžete vyzvat, abyste porazili výzvy vyšší úrovně. Navíc se můžete rozhodnout uložit svůj postup, pokud uvíznete na konkrétní hádance.

Čas Mahjongu

Možná si myslíte, že Mahjong Time není nějak zvlášť vzrušující, ale tato hra nabízí několik jedinečných zvratů. Můžete například hrát sólo režim nebo pozvat přátele, aby se k vám připojili ve vhodném zápase. Můžete být také vyzváni k dokončení hádanek v určitém čase. To znamená, že nebudete mít moc času nazbyt, když se snažíte dokončit složitou hádanku.

Mahjong Plus

Toto je další dobrá volba pro relaxaci a hraní Mahjongu bez obav z výhry nebo prohry. Mahjong Plus přichází s velkým výběrem různých rozložení, z nichž každé má své jedinečné téma. Můžete si také vybrat vytvoření vlastního rozvržení.

Mahjong HD

Toto je jediná hra, kterou doporučujeme, pokud chcete zažít skutečnou krásu Mahjongu. Mahjong HD vám umožní stavět krásné sady dlaždic, které vypadají úžasně na jakémkoli zařízení. Díky nádherné grafice a animacím se budete při hraní hry cítit jako doma. Nechybí ani možnost sdílet své výtvory přes Facebook nebo Twitter.

Mahjong HD Pro

Mahjong HD Pro je podobný původní verzi hry, kromě toho obsahuje několik funkcí navíc. Patří mezi ně časovač, výsledková tabulka, seznam nejvyšších skóre a další. Kromě toho mohou hráči snadno importovat své obrázky do hry, aby se objevily ve svých sadách.

Kterou aplikaci Mahjong máte nejraději? Pokud si stále nemůžete vybrat, můžete si každou hru vyzkoušet, abyste viděli, jak fungují.

About the author
Lukáš Novák
Lukáš Novák
About

Lukáš Novák je poutavá kombinace české historie a vroucí vášně pro hraní. Jako expert na lokalizaci obsahu online kasin se stará o to, aby každá hra působila jedinečně česky, ale zároveň si zachovala své globální kouzlo.

Send email
More posts by Lukáš Novák
undefined is not available in your country. Please try:
Objevování Mahjongu v Owensboro: Nová vlna spojení a tradice
2024-05-23