April 17, 2024

Mahjong Soul a Blue Archive se spojili na akci hvězdné spolupráce!

Lukáš Novák
WriterLukáš NovákWriter

Klíčové poznatky:

Mahjong Soul a Blue Archive se spojili na akci hvězdné spolupráce!
  • Ponořte se do jedinečné akce School Fes Frenzy v Mahjong Soul, která nabízí novou hratelnost a časově omezené příběhy.
  • Seznamte se se čtyřmi exkluzivními postavami z Blue Archive, které rozvíří svět Mahjong Soul.
  • Oblečte své postavy do nového oblečení Flowery Charms Series a vylepšete svou hru dekoracemi na omezenou dobu.

17. dubna 2024 – Šanghaj, Čína – Je to vzrušující den ve světě mobilních her, kdy se Mahjong Soul spojil s Blue Archive a vytvořili přelomovou spolupráci! Blue Archive, vyvinutý společností NEXON GAMES, si vytvořil své místo jako senzační subkulturní RPG mobilní hra. Tato spolupráce má okouzlit hráče Mahjong Soul čtyřmi exkluzivními postavami, zakázkovým oblečením pro spolupráci a jedinečnými, časově omezenými dekoracemi. Navíc je připravena spousta štědrých odměn za akce.

Nová časově omezená akce spolupráce

Škola Fes Frenzy zve všechny hráče k bezprecedentní události, která spojuje nové režimy zápasů a strhující časově omezený příběh. Událost představuje opuštění tradiční mechaniky mahjongu Soul Punch, režim, ve kterém hráči po vyhlášení Riichi odhazují šest destiček za sebou, čímž zvyšuje vzrušení a strategii. Tato časově omezená událost, která probíhá od 16. dubna do 7. května 2024 (UTC-7), slibuje hodnocené zápasy a souboje Soul Punch plné vzrušujících možností, jak získat žetony a získat exkluzivní odměny.

Nové postavy pro spolupráci

Vesmír Blue Archive se střetává s Mahjong Soul a přináší čtyři jedinečné postavy do tohoto podmanivého světa. Každá postava, od sportovní Shiroko po zlomyslného Mutsukiho, přidává k zážitku Mahjong Soul bohatou vrstvu příběhu a kouzla. Jejich nečekaná cesta do Mahjong Soul Shrine dodává hloubku a vzrušení a slibuje hráčům nádherné a poutavé setkání.

Nové oblečení a dekorace pro spolupráci

Spolupráce se rozšiřuje i do módy s Série Květinová kouzla, řada elegantních qipao oblečení pro čtyři hostující postavy. Kromě těchto elegantních oděvů mohou hráči vylepšit svůj herní zážitek exkluzivními dekoracemi na omezenou dobu, jako jsou Winning, Riichi, Riichi Bet, Tile Back a Tablecloth. Tyto doplňky nejen obohacují vizuální přitažlivost, ale také pohlcující zážitek ze hry.

Sledujte Mahjong Soul a Blue Archive

Nenechte si ujít žádné aktualizace! Sledujte oficiální kanály Mahjong Soul a Blue Archive a zůstaňte v obraze o této vzrušující spolupráci a dalších. Ať už je to prostřednictvím jejich oficiální domovské stránky, Discordu, X, Facebooku, YouTube nebo Twitche, existuje velké množství obsahu a komunity k prozkoumání.

O Modrém archivu

Blue Archive, vyvinutý společností NEXON GAMES a celosvětově spuštěný v listopadu 2021, se rychle stal oblíbeným RPG titulem. Nabízí hráčům jedinečnou směs každodenních zázraků a poutavé RPG mechaniky. Pro více informací o tomto kouzelném světě navštivte jejich oficiální stránky.

O Yostar Games

Společnost Yostar Games, založená v roce 2014, se stala předním vydavatelem a vývojářem, zejména v žánru anime her. Yostar Games se sídlem v Tokiu a Šanghaji je na misi ovládnout globální herní prostředí.

Tato spolupráce mezi Mahjong Soul a Blue Archive je víc než jen událost; je to oslava hraní, vyprávění příběhů a komunity. Připojte se ke School Fes Frenzy a ponořte se do světa, kde se střetává strategie, krása a akce!

About the author
Lukáš Novák
Lukáš Novák
About

Lukáš Novák je poutavá kombinace české historie a vroucí vášně pro hraní. Jako expert na lokalizaci obsahu online kasin se stará o to, aby každá hra působila jedinečně česky, ale zároveň si zachovala své globální kouzlo.

Send email
More posts by Lukáš Novák
undefined is not available in your country. Please try:
Objevování Mahjongu v Owensboro: Nová vlna spojení a tradice
2024-05-23