Zprávy

July 28, 2021

Nejlepší online vývojáři softwaru Mahjong

Lukáš Novák
WriterLukáš NovákWriter

Stolní hry jsou vždy oblíbenou volbou mnoha hráčů online kasin, ať už se jedná o začátečníky nebo pokročilé hráče. Jednou z takových her je Mahjong. Popularita této dlaždicové hry, která pochází z Číny, se rozšířila do různých částí světa.

Nejlepší online vývojáři softwaru Mahjong

Hra mahjong je tradičně společenská hra. Mnoho lidí obvykle hraje mahjong s přáteli a rodinou, někdy se skutečnými penězi. Téměř vždy se hráči při manipulaci se svými mahjongovými dlaždicemi baví, stýkají se, dohánějí se nebo spojují.

Online mahjong může také zahrnovat více hráčů, i když existují solitaire verze pro ty, kteří se chtějí naučit hrát mahjong nebo se seznámit s pravidly mahjongu, nebo prostě hrát sami.

Hráči mohou hrát zdarma nebo za skutečné peníze užijte si mahjongové hry online kasin vyvinuté některými z největších jmen v odvětví iGaming.

Playtech

Online kasina, která jsou poháněna společností Playtech, obsahují mnoho internetových her tohoto plodného vývojáře. A pokud jde o mahjong, Playtech má několik nabídek. Pár příkladů:

WMF Solo Mahjong

Pravidla a struktura mahjongu této hry pro jednoho hráče se řídí pravidly a strukturou World Mahjong Federation (WMF). Hra je vhodná pro začátečníky, kteří mohou trénovat pomocí možnosti volné hry. Pokud by chtěli začít hrát o skutečné peníze, mohou upravit úrovně sázek na hodnoty, se kterými se cítí nejpohodlněji.

Dlouhodobě očekávané procento výplaty této online hry mahjong je 95,48 %. Hráči mohou také vyhrát kteroukoli ze šesti výherních výplat různých velikostí.

Japonský sólový mahjong

Playtech vytvořil tuto variaci mahjong speciálně pro online kasina. Další hra vhodná pro začátečníky, má nízké sázky. Nemusí nabízet obrovské výplaty; místo toho má tendenci poskytovat stálý tok výher nižších hodnot.

Microgaming

Microgaming, jeden z průkopníků softwarového průmyslu online kasin, je známý svými inovativními výtvory. Jedním z příkladů je Mahjong Exchange. Microgaming přeměnil Mahjong na hazardní hru, která připomíná ruletu, kde hráči sází, na které 34 žetonů Mahjong bude vybráno v daném kole.

Mezi vlastnosti hry patří:

  • Různé sázky, které lze uzavřít s různými výplatami a kurzy
  • Okraj domu 2,94 %
  • RTP 97,06 %
  • Možnost opětovného vsazení umožňuje hráčům opakovat své předchozí sázky

Logika Mahjong

Mahjong Logic, založený v roce 2009, působí mimo kanceláře ve Švédsku a na Isle of Man a nabízí kompletní katalog online herního obsahu Mahjong. V průběhu let se společnost spojila s řadou provozovatelů online hazardních her, jako jsou BetVictor a Betluck, aby přinesla Mahjong ještě širšímu publiku po celém světě.

Herní platforma Mahjong Logic zahrnuje sady pravidel Chinese Classic, Chinese Official (MCR), Shenzhen, Riichi a Hong Kong. Hráči si mohou vybrat z cvičných stolů Mahjong a her o skutečné peníze. Mohou si také vybrat z několika typů her Mahjong, mezi které patří:

  • Plná hra Mahjong
  • Pouze na východ
  • Jedna ruka
  • Vícestolové turnaje

Existuje mnoho dalších herních variací Mahjong, které mohou hráči prozkoumat a užít si je, a to nejen z online kasin v Číně – zemi narození Mahjongu – ale také z těch, které se starají o hráče z různých oblastí světa. Ať už hrajete na stolních počítačích nebo mobilních zařízeních, nadšenci Mahjongu mohou očekávat špičkový herní zážitek od předních softwarových vývojářů v odvětví online kasin.

About the author
Lukáš Novák
Lukáš Novák
About

Lukáš Novák je poutavá kombinace české historie a vroucí vášně pro hraní. Jako expert na lokalizaci obsahu online kasin se stará o to, aby každá hra působila jedinečně česky, ale zároveň si zachovala své globální kouzlo.

Send email
More posts by Lukáš Novák
undefined is not available in your country. Please try:
Odhalení Gem: Yellow Mountain Imports American Mahjong Game Set Review
2024-06-01