Originální Mahjong Sets: A Taste of the Game's Rich History

Zprávy

2021-10-06

Mahjong je starověká hra, která je pro čínskou kulturu velmi důležitá. Pozvání přítele k vám domů na hru Mahjong prokázalo, jak moc si přátelství ceníte. Vzhledem k hlubokým kořenům hry se moderní nadšenci Mahjongu snaží zachovat její význam tím, že zachovají většinu aspektů původní hry.

Originální Mahjong Sets: A Taste of the Game's Rich History

Nedávno došlo na internetu k pozdvižení, když skupina bílých dam představila luxusní sadu Mahjong s názvem „The Mahjong Line“. Nejlevnější sada v jejich řadě byla 325 dolarů, zatímco exkluzivní sady jako „Cheeky Line“ a „Botanical Line“ se prodávaly za více než 400 dolarů.

Jednoduše řečeno, takové nesmyslné ceny vás mají oškubat. Souhlasíme s nadšenci, že Mahjong by se neměl komercializovat. V tomto ohledu jsme sestavili stručné popisy kapesních sad Mahjong, které jsou skutečným znázorněním bohaté historie hry.

Mahjong na řece Perl se dvěma možnostmi

Tato sada Mahjong je uvedena k prodeji na Pearl River, prvním čínsko-americkém oddělení na světě. Kupující si vybírají mezi dvěma sadami Mahjong; „Západní sada“, která má číslované dlaždice, a „Asijská sada“ s čínskými symboly. Všechny dlaždice mají rozměry 1 1/8 x 1,5 x 7/8 palce, což umožňuje, aby se pohodlně vešly do hnědé krabice, která je součástí balení při nákupu sady.

Personalizovaná dárková sada Mahjong na Etsy

Kupující, kteří mají zájem obdarovat své přátele a rodinu, se mohou rozhodnout pro tuto na míru vyrobenou sadu Mahjong na Etsy. Můžete si vybrat jeden z osmi vzorů, které nejlépe odpovídají příležitosti příjemce. Patří mezi ně „Všechno nejlepší k narozeninám“, „Všechno nejlepší k promoci“, Všechno nejlepší k výročí, Pan a paní. a více. Prodejce také umožňuje zadat čtyři číslice, které mají být ručně vyřezány do dlaždic.

Koi Fish Mahjong Set s dřevěným pouzdrem

Když si koupíte tuto sadu Mahjong na Yellow Mountain Imports, získáte 166 dlaždic s akvarelovým motivem koi, který symbolizuje štěstí, hojnost a vytrvalost. Navíc získáte kvalitně vyrobenou dřevěnou krabičku, která obsahuje příslušenství, jako jsou dřevěné stojany, akrylové posunovače, bodovací mince, kostky, indikátor větru a návod k použití.

Vícebarevná sada čínského mahjongu s přenosným boxem

Ikonické kousky Mahjongu jsou ručně vyráběné a opatřené čísly a čínskými symboly. Hráči z jakéhokoli regionu mohou snadno hrát pomocí figurek. Sada obsahuje 144 kusů v zelené, modré, fialové, bílé a růžové barvě. Podle popisu na Etsy je perfektní jak pro začátečníky, tak pro profesionální hráče Mahjongu.

Dřevěný Mahjong vyrobený řemeslníky na Verve Culture

Verve Culture uvádí tuto jedinečnou sadu Mahjong k prodeji. Všechny dřevěné kusy a obalové krabice jsou vyráběny ručně. Prodejce obsahuje snadno čitelné pokyny a na webu má stručnou historii hry.

Ručně vyrobená dřevěná sada Mahjong na Novica

Tato sada Mahjong vyrobený společností Waraporn Khamsuk je dodávána v krásné dřevěné krabici a obsahuje čínské symboly na přední straně 144 kusů Mahjong. Sada je vyrobena v Thajsku a odeslána na jakékoli místo v Americe, jakmile zadáte objednávku.

Jak se čínský Mahjong liší od japonského Mahjongu
2021-12-15